Richard Terrell, een man uit Goochland County, kreeg een ernstige reactie nadat hij was ingeënt. Artsen denken dat zijn huid is gaan vervellen als bijwerking van de prik. Hij is een 74-jarige man en kreeg de dosis van het vaccin van Johnson & Johnson op 6 maart in Ashland en kreeg ernstige uitslag over zijn hele lichaam. Deze uitslag kleurde zijn huid rood.

Hij werd voor vijf dagen opgenomen in het ziekenhuis. Na zijn vrijlating uit het ziekenhuis, deelde de man zijn vaccinatie verhaal. Hij sprak met ABC 8News (video hieronder) en vertelde over zijn ervaring.

Hij zegt dat hij zich nog steeds zwak voelt en wat tijd nodig heeft om te herstellen. Hij deelde mee dat alles goed ging, maar dat hij symptomen begon te voelen vier dagen na het krijgen van het vaccin, meldt GreatgameIndia.

“Het ging allemaal zo snel. Mijn huid schilferde af,” zei Terrell terwijl hij naar beneden keek. “Het komt er nu nog steeds van mijn handen af.”

“Ik begon een beetje ongemak in mijn oksel te voelen en een paar dagen later kreeg ik jeukende uitslag, en daarna begon ik op te zwellen en werd mijn huid rood,” legde Terrell uit.

Hij zei dat hij een dermatoloog had geraadpleegd en naar de spoedafdeling moest gaan. Op 19 maart werd hij opgenomen in het ziekenhuis.

Deze uitslag verspreidde zich zeer snel over zijn hele lichaam en zijn handen en benen waren opgezwollen en de huid werd rood.

“Het prikte, brandde en jeukte”, zei Terrell terwijl hij de pijn beschreef. “Telkens als ik mijn armen of benen boog, zoals aan de binnenkant van mijn knie, was het erg pijnlijk waar de huid was opgezwollen en tegen zichzelf wreef.”

Dr. Nutan (een van Terrell’s artsen) zegt dat het levensbedreigend had kunnen zijn als het niet behandeld was.

“De huid is het grootste orgaan in het lichaam, en als het ontstoken raakt zoals bij hem, kun je veel vocht en elektrolyten verliezen,” zei Dr.Nutan.

Ze zei dat door zorgvuldige tests en een proces van eliminatie, evenals overleg met collega’s over de hele wereld, is vastgesteld dat de zeldzame reactie werd aangewakkerd door het vaccin.

“We hebben alle virale infecties uitgesloten, we hebben COVID-19 zelf uitgesloten, we hebben ervoor gezorgd dat zijn nieren en lever in orde waren, en uiteindelijk zijn we tot de conclusie gekomen dat het vaccin dat hij had gekregen de oorzaak was,” zei Dr. Nutan.

 

Dr. Nutan en haar collega’s denken dat deze ernstige reactie van het vaccin te wijten kan zijn aan het type vaccin en de genetische opmaak.

Maar ze wees er ook op dat zo’n ernstige reactie uiterst zeldzaam is, meldt News.com.au.

“Als je kijkt naar het risico op bijwerkingen van het vaccin, dan is dat echt heel laag,” voegde ze eraan toe.

“We hebben helemaal geen grote bezorgdheid gezien. Ik ben een groot voorstander van het vaccin.”

De reactie van de heer Terrell is gemeld aan de Centers for Disease Control and Prevention (CDC) en hij heeft de mensen nog steeds aangemoedigd zich te laten vaccineren.

Dr. Nutan heeft er ook bij de mensen op aangedrongen de zeldzame reactie niet te gebruiken als reden om het vaccin niet te krijgen, en zei dat zij ergere symptomen van COVID-19 heeft gezien.

De Daily Mail meldt dat de Britse regelgevende instantie voor geneesmiddelen huiduitslag noemt als een “ongewone” bijwerking van de AstraZeneca-vaccinatie, die tot één op de honderd mensen kan treffen, en heeft tot nu toe 3.795 gevallen geregistreerd.


Meld je aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief:


Britse regering publiceert schokkend rapport over bijwerkingen van Corona-vaccins – Beroertes, blindheid, miskramen

0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
0 Reacties
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties