We worden verdreven uit onze wijken. Onze kerken worden niet langer onderhouden en gesloopt, of weggegeven om om te bouwen tot moskee. En nu worden zelfs de graven van onze oorlogsslachtoffers geruimd om plaats te maken voor de buitenlandse bezetter.

AD:

De begraafplaats aan de Kamperfoeliestraat telt twaalf oorlogsgraven van slachtoffers van de tweede wereldoorlog. Nu, ruim 75 jaar na hun dood, gaat een deel ervan mogelijk weg. Dat gebeurt om te kunnen voorzien in de groeiende behoefte aan islamitische graven in Den Haag. Uitvaartorganisatie Yarden, waar Nieuw Eykenduynen onder valt, laat via een woordvoerder weten bezig te zijn ‘met de inventarisatie van de overgebleven graven’. Yarden wil in kaart brengen welke hiervan ‘in de loop der jaren geruimd mogen worden’.


Meld je aan voor onze dagelijkse nieuwsbrief:


Aartsbisschop onthult: “Er is een plan om Europa te islamiseren met immigranten”

0 0 stemmen
Artikelbeoordeling
Abonneer
Laat het weten als er
guest

1 Reactie
Inline feedbacks
Bekijk alle reacties
Edwin vissers
Edwin vissers
1 jaar geleden

Ik ben ontploft ,dus ik kan niet meer begraven worden